Nová registrace

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 250 Kč
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O NÁS

Vážení zákazníci,

vítejte v našem e-shopu. Nabízíme Vám široký sortiment produktů sportovní výživy a doplňků stravy, které pochází přímo z našeho výrobního závodu v Rudné u Prahy.

 

Vycházíme z přírody

 

Při sestavování receptur samozřejmě vycházíme z letitých poznatků o vlastnostech a účinnosti jednotlivých látek, tak jak jim je darovala sama příroda. V té souvislosti se snažíme používat látky, které v přírodě vznikly. Dodavatelé všech vstupních surovin jsou léty prověřeni. Jejich výrobní a distribuční procesy jsou po kvalitativní stránce neustále monitorovány a jsou garantem primární kvality pro naše výrobky.

 

Ruka podaná zákazníkovi

 

Každý zákazník, který se rozhodne užívat jakýkoli výrobek opatřený značkou NUTRIHOUSE si může být jist jeho zdravotní nezávadností a účinností. Účinné látky ve výrobcích obsažené, jsou kombinovány tak, aby se jejich účinnost vzájemně nesnižovala, naopak, aby bylo využito tzv. synergického efektu, kdy se vzájemným působením účinnost látek zvyšuje.

 

Našim zákazníkům jsme neustále připraveni poradit, ať již písemně nebo telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat také v případě zájmu o velkoobchodní spolupráci.