Nová registrace

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 250 Kč
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


ČLÁNKY » PREMIUM OMEGA-3 KRIL OIL
Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL

S fosfolipidy, cholinem a antioxidantem astaxantinem.

Obecně je Krill Oil olej bohatý na Omega-3 mastné kyseliny získávaný z drobných mořských živočichů – korýšů délky až 6 cm a váhy cca 2g - zvaných Kril, žijících ve velkých hejnech v Antarktických vodách.

Výrobek Antarctic PREMIUM OMEGA-3 KRILL OIL od firmy NUTRISTAR obsahuje olej od firmy Aker BioMarine dodávaný pod ochrannou známkou Superba Boost™ - první vysoce  koncentrovaný olej.

Co to je?

Superba ™ Krill obsahuje Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci, fosfolipidy, cholin a astaxanthin. Získává se výhradně z Euphausia superba, antarktického druhu Krillu bohatého na Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina), loveného v nejčistších vodách na Zemi. Astaxanthin, uznávaný pro jeho zdraví podporující potlačení volných radikálů, udržuje Superba ™ Krill čerstvý, ochraňuje Omega-3 mastné kyseliny před oxidací, což znamená, že pro udržení dlouhodobé stability nejsou nezbytné žádné přídatné látky.

Výhoda fosfolipidů

Superba ™ Krill  Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou v těle lépe rozpoznávány, protože jsou většinou spojovány s fosfolipidy, což má za následek efektivnější buněčné začlenění. Díky podpoře těchto fosfolipidů, Superba ™ Krill zajistí předání klíčových mastných kyselin EPA a DHA do různých částí lidského těla, jako jsou srdce, mozku, očí a kloubů.
Krill je lákavým zdrojem Omega-3, protože jeho klíčové mastné kyseliny jsou bio-efektivnější. První a nejnápadnější výhodou jsou menší pilulky. Druhou výhodou je absence refluxu (návratu žaludečních kyselin do jícnu), protože Omega-3 mastné kyseliny z Krillu smíchané s obsahem žaludku, zabrňují refluxu a jiným nepříjemným zažívacím problémům, často spojených s jinými mořskými zdroji Omega-3.

KLÍČOVÉ ROZDÍLY cesty k využití Omega-3 mastnými kyselinami získanými z ryb a z krilu:

Omega-3 mastné kyseliny z ryb (Triglyceridová struktura - nerozpustná ve vodě)
Triglyceridy (energie pro ukládání tuků)  -  Střevní trávení (2-monoglyceridy, volné mastné kyseliny)  -  Krevní oběh  -  Játra  -  Celý organismus …..... zásobování energií a ukládání tuku, začlenění do tkání
Omega-3 mastné kyseliny z krilu (Fosfolipidová struktura - rozpustná ve vodě)
Fosfolipidy (začlenění do buněk)  -  Střevní absorpce (lysofospholipidy, volné mastné kyseliny)  -  Krevní oběh  -  Preferenční transport do buněk ….... začlenění do tkání, včetně mozku (po přechodu hematoencefalické bariéry).

SUPERBA ™ KRILL je přirozeně bohatý na základní živiny a obsahuje:
- Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci (EPA & DHA)
• zvláštní třída mastných kyselin, které se nacházejí v tuku a membránách nebo se používají jako zdroj energie
• uznávané zdravotní výhody zdokumentovány ve více než 30.000 publikacích
• základní živiny, které prospívají srdci, kloubům, mozku, kůži a očím
- Fosfolipidy
• lipid sestávající z fosfátová a glycerolové skupiny a 2 mastných kyselin
• nejlepší možná forma dodání EPA a DHA
• představují základní stavební kameny všech buněčných membrán
- Cholin
• základní živina
• biochemický stavební kámen důležitý pro játra, srdce a kognitivní zdraví
- Astaxantin
• karotenoid se silnými antioxidačními vlastnostmi
• chrání omega-3 mastné kyseliny v krill oleji před oxidací, udržuje je přirozeně svěží a stabilní v čase (přírodní konzervant).

Superba ™ je klinicky prověřená

Společnost Aker BioMarine je největším přispěvatelem k vědeckému zkoumání krilu a jeho zdravotních vlastností. Společnost provedla více klinických prací s krilem, než jakákoli jiná společnost, čímž je Superba™ nejvíce prozkoumanou značkou krillu na trhu. Studie zahrnuje několik studií srdce, zdraví mozku a sportovní výživy. Všechny tyto studie ukazují velký příslib účinnosti Superba™ Krillu.

Zdravotní nástroj omega-3 index

Omega-3 index nabízí další pohled do celkového zdravotního stavu osob založeném na množství Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA v krvi. Zatímco většina omega-3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem zvýší index Omega-3 tak rychle a efektivně, jaký zdroj použijete - studie ukazují, že s pouze 500mg Superba ™ Krill oleje denně, se Omega-3 Index zvyšuje významně.

Závazky životního prostředí:

Superba ™ je první značka krilu, která byla certifikována jako udržitelná a 100% sledovatelná podle organizace Marine Stewardship Council (MSC).

Kapsle Superba Boost ™  obsahují vysoce koncentrovaný krill olej bohatý na omega-3 fosfolipidy a cholin, dobře chráněný přírodně silným antioxidantem Astaxanthinem.

První komerčně dostupný koncentrát oleje z krilu na trhu byl vyvinut a vyroben pomocí exkluzivní technologie společnosti Aker BioMarine nazývané Flexitech ™
Díky tomu již při denní dávce 2 KAPSLÍ je přijato takové množství Omega-3 mastných kyselin, umožňující použití 4 zdravotních tvrzení schválených EU pro jednotlivé účinné látky a oblasti zdraví:

Výhody pro vaše srdce
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů
Výhody pro vaše játra
Cholin přispívá k udržení normální funkce jater
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
Udržování hmotnosti
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
Výkonnost / sport
EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů