Nová registrace

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 250 Kč
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


ČLÁNKY » Dbáte o své zdraví?
Dbáte o své zdraví, myslíte na prevenci?Ve vlastním výrobním závodě pro Vás vyrábíme doplňky stravy, které jsou vyvíjeny a testovány řadou domácích i zahraničních odborníků. Vycházíme z dlouholetých zkušeností, klinických studií a výsledků výzkumů z nedávné doby. Neustále se aktivně podílíme na vývoji nových přípravků, abychom dosáhli jejich nejvyšší možné účinnosti.

Jelikož na našem internetovém obchodě naleznete přípravky, které sami vyrábíme, získáte za své peníze tu nejvyšší kvalitu za velmi přijatelné ceny.

Nová výrobková řada NUTRIHOUSE byla vyvinuta na základě požadavků zákazníků, kteří chtějí pečovat o své zdraví přírodní cestou a bez zbytečné chemie. Všechny výrobky jsou bez konzervantů a použité suroviny pochází převážně z přírodních zdrojů.

Náš výrobní závod prošel schvalovacím řízením, aby mohl distribuovat své přípravky nejen na území České republiky, ale také ve všech státech Evropské unie. Kromě schválení ze strany státních orgánů České republiky, disponujeme certifikací nadnárodního systému IFS. Z tohoto důvodu zákazníci důvěřují našim výrobkům, protože je mohou užívat bez obav z negativního působení na jejich zdraví.

Doufáme, že si v našem sortimentu vyberete  doplňky stravy, které napomohou zlepšit Vás zdravotní stav a tělesnou kondici, ale taktéž Vám pomohou v prevenci před řadou onemocnění, která by se mohla vyskytnout v souvislosti s věkem nebo výkonem povolání.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného doplňku stravy.